Zpět na seznam článků

Zúčastnili jsme se veletrhu čisté mobility

Zúčastnili jsme se veletrhu e-SALON – VELETRH ČISTÉ MOBILITY, který se konal v Praze. Tento veletrh, zaměřený na elektromobilitu a čisté technologie, přitáhl široké spektrum návštěvníků, od průmyslových odborníků po nadšence ekologické dopravy.

Náš stánek Phoenix Contact zaznamenal velký zájem převážně firem, které již v oblasti elektromobility a obnovitelných zdrojů působí, ale i nových, začínajících firem. Předvedli jsme nejen naše nejnovější řídicí jednotky, zásuvky a kabely pro nabíjení elektromobilů, ale také jsme demonstrovali naše inovativní řešení pro integraci nabíjecích stanic s fotovoltaickými systémy.

 

Jsme rádi, že veřejný zájem o elektromobilitu stále stoupá. Návštěvníci oceňovali ucelený pohled na budoucnost dopravy a energetiky.

Návštěvníkům jsme představili inovativní nabíjecí řešení, včetně modulárních wallboxů, které umožňují snadnou výměnu poškozených dílů. Tento přístup reflektuje rostoucí potřebu trvale udržitelných a efektivních technologií.

Mnoho dotazů se týkalo kombinace nabíjecích stanic a fotovoltaických systémů, což ukazuje na rostoucí zájem o samostatné a ekologické energetické řešení.

Účast na tomto veletrhu potvrdila naši pozici jako lídra v oblasti technologií pro e-mobilitu a posiluje náš závazek k inovaci a udržitelnosti. Příležitosti, jako je veletrh e-SALON, nám umožňují nejen prezentovat naše produkty, ale i naslouchat potřebám a očekáváním našich zákazníků.

Co přináší elektromobilita a jak se jí dá využít spolu s obnovitelnými zdroji?

Vyžádejte si náš e-book o emobilitě.

    Váš e-mail byl úspěšně odeslán.