Zpět na seznam článků

3. ročník veletrhu e-SALON už tento víkend!

Elektromobilita nepopíratelně hýbe světem. Postupně se stává součástí běžných životů (ať už sami jezdíte v elektromobilu, nebo vám poslíček přiveze oběd na elektrokoloběžce). Vyplatí se mít alespoň základní povědomí o tom, co se na poli čisté mobility děje. Efektivním, a přitom zábavným způsobem, jak nasát co nejvíce užitečných informací z tohoto odvětví, je jistě veletrh čisté mobility e-SALON.

Listopadový e-SALON v Praze

Po roční nedobrovolné pauze se dočkáme 3. ročníku. Koná se ve dnech 11. až 14. listopadu 2021 na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany (už tradičně). Bude to elektromobilová přehlídka plná premiér.
První den je sice vyhrazen pro odborníky a média, ale pro širokou veřejnost bude veletrh zpřístupněn hned 12. listopadu.

Široký program

Po velmi úspěšných ročnících, kterých se zúčastnilo tisíce lidí (v roce 2019 téměř 25 tisíc lidí), se i letos můžeme těšit na pestrý program.
Veletrh čisté mobility e-SALON uvede nejnovější elektromobily, motocykly, dobíjecí technologie a různé novinky z oblasti infrastruktury moderní mobility.

Testovací jízdy

Návštěvníci si budou opět moci modely elektromobilů sami vyzkoušet. A výběr bude opravdu široký. Testovací jízdy budou nabízet téměř všechny zúčastněné automobilky e-SALONu. U elektroaut ale nezůstaneme, vyzkoušet si můžete i elektromotorky, elektrokola a další různá elektro vozítka.

Doprovodný program

Vedle testovacích jízd a určitě velmi přínosných stánků jednotlivých účastníků veletrhu bude připraven i doprovodný program. Rozhodně si vyberete z různých konferencí a seminářů. Pořadatelé nezapomínají ani na ty nejmenší, pro které je připraveno např. setkání se slavnými osobnostmi.

Veletrh plný novinek

Žijeme v elektromobilové éře (bezpochybně). Vývoj je neúprosný a nezastavitelný, proto bude i veletrh čisté mobility e-SALON napěchován novinkami.
Například leader českého elektromobilového trhu KIA se bude pyšnit modely KIA EV6 a e-NIRO. Škoda Auto nezůstane jen u elektromobilu Enyaq cupé, ale představí celý ekosystém elektromobility. Ford přiveze své sportovní SUV Mustang Mach-E, Porsche supersport Taycan a Mitsubishi SUV Eclipse Cross PHEV. Veletrhu se nevyhne ani Dacia s nejlevnějším elektromobilem na trhu s názvem Spring. O novinky tedy nebude nouze. A proč nevyužít jedinečnou příležitost prohlédnout si je všechny v jeden den?

Veletrh nejen pro automobilky

PHOENIX CONTACT NA VELETRHU E-SALON Možná se budeme opakovat, ale veletrh bude opravdu rozmanitý. Nejde jen o přehlídku elektromobilů. Prostor dostane i řada výrobců dobíjecích stanic, dodavatelů energií, výrobců manipulační a komunální techniky. K vidění budou i inovativní produkty společnosti PHOENIX CONTACT, které jsou určeny nejen do rozváděčových skříní – svorky, relé, napájecí a záložní zdroje, přepěťové ochrany, PCB konektory, průmyslové konektory, Phoenix Contact dokáže také zajistit jednotlivé prvky nebo kompletní řešení z oblasti automatizace. V oblasti elektromobility se tato společnost věnuje vývoji už po desetiletí, v Německu vyrábí a do ČR dodává všechny komponenty potřebné na sestavení dobíjecích stanic pro elektromobily – zásuvky, konektory, řídicí jednotky atd., včetně odborného poradenství.

Pokud vás elektromobilita alespoň trochu zajímá, doporučujeme veletrh navštívit. V podstatě získáte možnost vidět na vlastní oči, jak se nám svět i nadále neuvěřitelně elektrifikuje.

Partneři projektu

Všichni partneři

Co přináší elektromobilita a jak se jí dá využít spolu s obnovitelnými zdroji?

Vyžádejte si náš e-book o emobilitě.

    Váš e-mail byl úspěšně odeslán.